• Inwestycja: Cztery Wieże
  • Inwestor: Activ Investment
  • Lokalizacja: Chorzowska 216, Katowice
  • Mieszkania: Apartamenty

Cztery Wieże to jeden z największych kompleksów mieszkalno-usługowych na Śląsku. Inwestycja zlokalizowana jest po „zielonej stronie miasta”, naprzeciwko Wojewódzkiego Parku Śląskiego, z drugiej strony zaś na największym osiedlu w Katowicach zapewniającym jego mieszkańcom doskonale rozwinięta infrastrukturę z licznymi sklepami i punktami usługowymi.

O Inwestycji

Cztery Wieże to jeden z największych kompleksów mieszkalno-usługowych na Śląsku.

Inwestycja zlokalizowana jest po „zielonej stronie miasta”, naprzeciwko Wojewódzkiego Parku Śląskiego, z drugiej strony zaś na największym osiedlu w Katowicach zapewniającym jego mieszkańcom doskonale rozwinięta infrastrukturę z licznymi sklepami i punktami usługowymi.

4 Wieże to docelowo cztery piętnastopiętrowe budynki mieszkalne oferujące szeroki wachlarz metraży mieszkań i apartamentów, wkomponowane w jedną wspólną podstawę zagospodarowaną pod lokale użytkowe.

Na parterze każda wieża posiada od 1300 do 2000 m2 lokali przewidzianych pod handel, usługi, gastronomię z dużymi witrynami i powierzchniami reklamowymi na fasadzie budynku.

Piętro drugie to mieszkania z balkonami wychodzącymi na zielone tarasy. Od 3 do 15 piętra w każdym budynku znajdą się mieszkania, z których rozciąga się widok na leżący po sąsiedzku Park Chorzowski, lub (z drugiej strony budynku) na zielone Tysiąclecie i staw Maroko.

Inwestycja została wyposażona w parkingi na poziomach -1 oraz +1 , jak również miejsca postojowe na zewnątrz budynków.

Termin realizacji

Wieża A: oddane do użytku

Wieża B: IV kwartał 2015

Wieża C: IV kwartał 2016

Wieże D: IV kwartał 2018

Lokalizacja

Cztery Wieże to miejsce, gdzie możesz wypocząć, odzyskać równowagę i siły witalne.

Inwestycja zlokalizowana jest na os. Tysiąclecia w bezpośrednim sąsiedztwie „zielonych płuc Katowic” czyli naprzeciwko Parku Śląskiego.

Dodatkowo mieszkańcy maja do dyspozycji doskonale rozwiniętą infrastrukturę, potrzebną do codziennego życia: żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, punkty usługowe, apteki, przychodnie czy punkty gastronomiczne.

Dojazd

Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych Śląska: Drogowej Trasy Średnicowej oraz autostrady A4.

W niedalekiej odległości od 4 Wież, znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej.

Atrakcje

Park Śląski leżący naprzeciwko 4 Wież to nie tylko zaciszne miejsca do spacerowania i relaksu, ale także liczne atrakcje pozwalające spędzić czas aktywnie i rodzinnie:

  • Wesołe Miasteczko
  • Zoo
  • Planetarium
  • Rosarium
  • Korty tenisowe
  • Rolkowisko
  • Kolejka linowa Elka

W niedalekiej odległości od inwestycji mieści się także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Spodek, oferujący liczne wydarzenia sportowe oraz artystyczne.

Z mieszkań rozciąga się piękny widok na zieleń Parku Śląskiego oraz staw Maroko.

Partnerzy

Bo Concept

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice