• Inwestycja: Dom w Dolinie Trzech Stawów
  • Inwestor: OKAM
  • Lokalizacja: Trzy Stawy
  • Mieszkania: Apartamenty

Dom w Dolinie Trzech Stawów to luksusowy projekt apartamentowy wraz z kompleksem rekreacyjno-sportowym, zlokalizowany w malowniczej scenerii Doliny Trzech Stawów.

Opis

Dom w Dolinie Trzech Stawów to luksusowy projekt apartamentowy wraz z kompleksem rekreacyjno-sportowym, zlokalizowany w malowniczej scenerii Doliny Trzech Stawów. O wyjątkowości tego miejsca świadczy niezwykły krajobraz - starodrzew, malownicze stawy, tereny rekreacyjne idealne do odpoczynku i relaksu. Zanurzony w zieleni kompleks trzech budynków to idealne miejsce dla osób ceniących życie w centrum dużego miasta, a zarazem pragnących bliskości natury.

Wyrafinowana forma architektoniczna, dobrane ze smakiem detale, wytworna i elegancka recepcja są wizytówką wysokiego standardu i piękna. Lobby wykonane w kamieniu i drewnie, eleganckie tapety oraz dywany w częściach wspólnych – to tylko przedsmak wysokiej jakości materiałów, zastosowanych w projekcie. Z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych mieszkańców, zaprojektowano wewnętrzny zielony dziedziniec, podziemny parking oraz lokale użytkowe na parterze.

Zaplecze

Dom w Dolinie Trzech Stawów – to również nowoczesny kompleks rekreacyjno-sportowy. Korty tenisowe, boiska sportowe, klub fitness, plac zabaw dla dzieci, a także liczne ścieżki rowerowe oraz stawy z prawdziwymi łowiskami, tworzą idealne miejsce do życia, wypoczynku i rekreacji w najlepszym stylu.

Wybierając Dom w Dolinie Trzech Stawów, macie pewność, że Wy i Wasi najbliżsi dostaniecie to, do czego jesteście przyzwyczajeni – komfort, w najlepszym na Śląsku wydaniu.

To wszystko zapewnia „Dom w Dolinie Trzech Stawów”.

Etapy realizacji

Inwestycja będzie realizowana w trzech etapach.

  • I ETAP – budynki A, B
  • II ETAP – budynki C, D
  • III ETAP – budynki E, F, G

Obecnie realizowany jest etap AB, w którym zaplanowano 108 mieszkań, 8 lokali usługowych, wielostanowiskowy parking i komórki lokatorskie w podziemiu oraz luksusowe lobby na parterze budynku.

Partnerzy

Bo Concept

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice