• Inwestycja: Dębowe Tarasy
  • Inwestor: Immofinanz Group
  • Lokalizacja: ul. Johna Baildona, Centrum
  • Dostępność: Grudzień 2013
  • Mieszkania: od 27 do 110 m. kw.

Dębowe Tarasy to katowicka inwestycja o śródmiejskiej lokalizacji. Osiedle jest doskonale położone w centrum miasta, z bardzo łatwym dostępem do jego infrastruktury oraz kluczowych arterii komunikacyjnych.

www.debowetarasy.pl

sprzedaz@debowetarasy.pl

32 353 30 10, 32 353 30 11

Opis

Dębowe Tarasy to katowicka inwestycja o śródmiejskiej lokalizacji. Osiedle jest doskonale położone w centrum miasta, z bardzo łatwym dostępem do jego infrastruktury oraz kluczowych arterii komunikacyjnych, w dodatku blisko największego w Europie parku miejskiego (Park Śląski, d. WPKiW) oraz wielofunkcyjnego centrum handlowego Silesia City Center – najważniejszego miejsca na handlowej mapie regionu.

Mieszkania

W ramach III fazy inwestycji klienci mogą wybierać spośród 317 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań, które powstają w trzech budynkach: 11-kondygnacyjnym oraz dwóch 5-kondygnacyjnych. Mieszkania jedno-, dwu, trzy- lub czteropokojowe mają metraż od 27 do 110 m kw.

Dzięki systemowi płatności 10/90 oraz zamkniętym mieszkaniowym rachunkom powierniczym zakup mieszkania w Dębowych Tarasach jest bardzo wygodny i w pełni bezpieczny. Budowę mieszkań Klienci mogą śledzić za pomocą kamery on-line na stronie www.debowetarasy.pl.

Osiedle

Budynki na osiedlu będą wyposażone w parking podziemny, komórki lokatorskie, windy oraz obszerne tarasy, ogródki lub balkony. Wstęp będzie monitorowany i możliwy za pomocą pilota oraz kart dostępu.

Projekt osiedla Dębowe Tarasy nawiązuje do nowoczesnej, wielkomiejskiej elegancji, a jego znakiem szczególnym jest kaskadowa architektura. Zapewnia to mieszkaniom bardzo dobre nasłonecznienie oraz doskonały widok na miasto. Budynki ozdobi harmonijny mariaż naturalnych, ciepłych i chłodnych elementów wykończenia. Projekt wyróżnia się także pod względem rozwiązań i wysokiego standardu wykonania (np. wykończenie powierzchni wspólnych, szybkie windy, dużo zieleni na terenie osiedla).

Zaletą Dębowych Tarasów jest także bliskość infrastruktury edukacyjnej. W pobliżu znajdują się liczne przedszkola, szkoły podstawowe czy szkoły wyższe.

Nagrody

W 2008 roku projekt i realizacja osiedla uhonorowane zostały prestiżowymi nagrodami: tzw. „Oskarem” budownictwa, tj. Wielką Nagrodą Prezydenta Izby Budownictwa w Katowicach oraz pięciogwiazdkowym tytułem Best Development w konkursie CNBC European Property Awards.

Partnerzy

Bo Concept

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice